Yhteydenottopyyntö

Ota meihin yhteyttä täyttämällä alla oleva lomake.

Tähdellä * merkityt kentät ovat pakollisia.

Toimitusjohtaja
Mika Mäkinen
mika.makinen@lahirahoitus.fi
0505576336

Rahoitusmyynti

Myyntijohtaja
Niklas Nyman
niklas.nyman@lahirahoitus.fi
0504122345

Rahoituspäällikkö
Henri Aro
henri.aro@lahirahoitus.fi
0504000474

Rahoituspäällikkö
Eetu Yli-Heikkilä
eetu.yli-heikkila@lahirahoitus.fi
0408383484

Rahoituspäällikkö
Veli Vuohijoki
veli.vuohijoki@lahirahoitus.fi
0408276049

Rahoituspäällikkö
Tiina Suomala
tiina.suomala@lahirahoitus.fi
0407372574

Rahoituspäällikkö
Johannes Lehto
johannes.lehto@lahirahoitus.fi
0408464325

Rahoituspäällikkö
Aleksi Kivioja
aleksi.kivioja@lahirahoitus.fi
0408098338


Liiketoimintajohtaja
Hannu Helander
hannu.helander@lahirahoitus.fi
0447246528

Asiakaspalvelu

Tekninen tuki

Aurakatu 12 b, 20100 Turku
myynti@lahirahoitus.fi
Palvelemme arkisin klo 8:00–16:00