Yhteydenottopyyntö

Ota meihin yhteyttä täyttämällä alla oleva lomake.

Tähdellä * merkityt kentät ovat pakollisia.

Toimitusjohtaja
Mika Mäkinen
mika.makinen@lahirahoitus.fi
0505576336

Rahoitusmyynti

Myyntijohtaja (Eteläinen alue)
Niklas Nyman
niklas.nyman@lahirahoitus.fi
0504122345

Myyntijohtaja (Pohjoinen alue)
Henri Aro
henri.aro@lahirahoitus.fi
0504000474

Myyntijohtaja (Läntinen alue)
Jani Kiviharju
jani.kiviharju@lahirahoitus.fi
0504413654

Rahoituspäällikkö
Eetu Yli-Heikkilä
eetu.yli-heikkila@lahirahoitus.fi
0408383484

Rahoituspäällikkö
Veli Vuohijoki
veli.vuohijoki@lahirahoitus.fi
0408276049

Rahoituspäällikkö
Johannes Lehto
johannes.lehto@lahirahoitus.fi
0408464325

Rahoituspäällikkö
Tommi Tuomi
tommi.tuomi@lahirahoitus.fi
0414488848

Rahoituspäällikkö
Arno Sahri
arno.sahri@lahirahoitus.fi
0404878505

Rahoituspäällikkö
Ari-Pekka Timlin
ari-pekka.timlin@lahirahoitus.fi
0405416991

Rahoituspäällikkö
Santeri Talja
santeri.talja@lahirahoitus.fi
0504090602

Rahoituspäällikkö
Mikko Saksola
mikko.saksola@lahirahoitus.fi
0445022554

Rahoituspäällikkö
Eetu Hakala
eetu.hakala@lahirahoitus.fi
0440200191

Rahoituspäällikkö
Simeon Lindholm
simeon.lindholm@lahirahoitus.fi
0445654456


Asiakaspalvelu

Susanna Ahokas
0102022802

Thomas Hollfast
0102022809

Oskari Tamssi
0102022810

Valtteri Tikakoski
0102022808

Tekninen tuki

Aurakatu 12 b, 20100 Turku
asiakaspalvelu@lahirahoitus.fi
myynti@lahirahoitus.fi
Palvelemme arkisin klo 8:00–16:00