Yhteydenottopyyntö

Ota meihin yhteyttä täyttämällä alla oleva lomake.

Tähdellä * merkityt kentät ovat pakollisia.

Toimitusjohtaja
Mika Mäkinen
mika.makinen@lahirahoitus.fi
0505576336

Rahoitusmyynti

Myyntijohtaja (Eteläinen alue)
Niklas Nyman
niklas.nyman@lahirahoitus.fi
0504122345

Myyntijohtaja (Pohjoinen alue)
Henri Aro
henri.aro@lahirahoitus.fi
0504000474

Myyntijohtaja (Läntinen alue)
Jani Kiviharju
jani.kiviharju@lahirahoitus.fi
0504413654

Rahoituspäällikkö
Eetu Yli-Heikkilä
eetu.yli-heikkila@lahirahoitus.fi
0408383484

Rahoituspäällikkö
Veli Vuohijoki
veli.vuohijoki@lahirahoitus.fi
0408276049

Rahoituspäällikkö
Johannes Lehto
johannes.lehto@lahirahoitus.fi
0408464325

Rahoituspäällikkö
Katja Välimaa
katja.valimaa@lahirahoitus.fi
0451243802

Rahoituspäällikkö
Johannes Alahuhta
johannes.alahuhta@lahirahoitus.fi
0505189811

Rahoituspäällikkö
Jarno Mäkinen
jarno.makinen@lahirahoitus.fi
0456697032

Rahoituspäällikkö
Tuomo Pöyry
tuomo.poyry@lahirahoitus.fi
0443180455

Rahoituspäällikkö
Patrik Moisio
patrik.moisio@lahirahoitus.fi
0408388368